Gelir Amaçlı Instagram Hesaplarının Dikkat Etmesi Gerekenler

28 Kas 2017İnstagramda görsel kalitesi ve seçiminde. Oldukça önemlidir. İnstagramın gorselik üzerine kurulu bir sosyal ağ olduğu için kullanıcıları etkilemek ve ilham almak için ziyaret etikleri bir platformdur. Bu nedenle gerek paylaşımlarımız gerekse reklamlarımızda kullanıcamız  görselin kaliyltesi önemli yer tutmaktadır.  Görsel ne kadar kaliteli olursa reklamıda o kadar kaliteli olur ve müşterilerin bir o kadarda ilgisini çeker reklam görselin her zaman yüksek çözünülürlükte olması önemlidir.  


Kullanılan görselin markayla iliskisiide oldukça önemlidir. Kullanıcı dizin ürününüzü tanıyabilmelidir.

Bazı dönemlerde yada özel günlerde kullanıcılara özel paylaşımlarda bulunmakta oldukça önemlidir.  Kullanıcı sayfa akışını gördüğünde beğenmeli ve alışveriş yapma isteğini uyandırmıştı.


Instagram reklamlarında görsel hikayeciliğin kullanıcıyı bir hikayenin içine çekerek firma hakkında sempati oluşturma oldukça önemlidir.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Paylaşımlarınız Artık Takip Ediliyor

Paylaşımlarınız Artık Takip Ediliyor            İnstagram takipçi hilesi sayesinde en çok kullanılan medya hes...

Instagrama Artan İlgi

İnstagrama olan ilgi diğer sosyal medya araçlarına göre daha çok paylaşımlar oldukça önemlidir. Renkli ve eğlenceli  instagram filtreleri ve inst...

Instagram Takipçi Paneli

İnternet ortamında sahip olduğunuz birçok imkan özel yaşamınızda ve bunun yanında iş hayatınız da oldukça önemli yer tutar. Sosyal ağlar yalnızca sosy...