Instagram

11 Kas 2017İnstagram gunumuzde oldukça yaygin ve  fazla kulanilan bir sosyal medya aracidir. Özelikle genceler tarafindan oldukça beĝenilir ve ilgi görülür. İnstagrama bir sürü fotoĝraf ve video yukleyebiliriz yada arkadaslarimizin yuklediĝi fotoğraf ve videolari izleyip beğenebiliriz.

İnstagramda ayrica. Kesfedimize düşrn fotoĝraf ve videolari izleyebilir hikaye yükleyebilir bumerang . Kulanabiliriz instagram guvenlik acisiindanda oldukca onemlidir bizim ekledimiz videolari sadece arkadaşlarımız görüp yorum yapabilir. İnstagram kendini gün geçtikçe yenilemekte ve daha güzel ve  eglenceli bir hall almaktadir. Ve gerek eglenceli gerek bilimsel kurgususal fotoĝraflar ve videolarla insanların daha cok ilgisini beğenisini kazanmaktadır.


İnstagramda begendimiz ünlülerinde instagram hesaplarını takip edip onlarin fotograf ve videolarını izleyip onlar hakkinda daha cok guncel bilgiye sahip olabiliriz. Bence instagram  kullanıcıları instagramı kullanmak istedikleri yönde cekiyorlar kimi iletisim kimi eğlence kimi bilimsel bilgi edinmek isteyen insanlar bilimsell sayfalari takip edip fotoĝraf ve videoları izlemekteler. İnstagram belkide kullanmak istedikleri gibi kulandiklati icin insanlara zevk vermektedir.  


İnstagramda bir diger konu ise bizim icin özel ve önemli günlerde cektirilen fotoğrafları videolari sayfamizda paylasabiliriz. Mesela düğün dogum günü  mezuniyet fotoĝraflarimizii paylaşıp arkadaslarimizzin buna yorum yapip iyi dileklerininsunmadi bizi mutlu edebilir. Yada mesela bugun 10 kasım turkun buyuk atasının ölüm yil dönümü bir cok kisi hikayesinde yada sayfasinda onun fotografini paylasip onu unutmadın  gösterdi.


İnstagram belkide bu yüzden güzel insanlari birbirine yakinlastirdigi ve ayni duyguda birleştirdiği ve aradiklari bir çok şeye ev sahipliği yaptigi için insanlara bu kadar guzel ve eglenceli.geliyor.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

İnstagramda en iyi beğeni hile sitesi olan instadahile!

Instagram Beğeni Hilesi İnstagram üzerinde bulunmakta olan fotoğraflarınıza gelen beğeni sayısını artırmak istiyorsanız InstadaHile.com adre...

İnstagram Türk Takipçi Nasıl Kazanılır?

İnstagram Türk Takipçi Nasıl Kazanılır? Son zamanların en yaygın sosyal uygulamalardan bir annesi olan Instagram için ücretsiz bir şekilde takipç...

Instagram Otolike Satın Alma

İnstagram oto like satın alma işlemi, otomatik olarak beğeni çekmek instagram üzerinde gerçekten çok zor yapılan işlemlerin başında gelmektedir. Bu iş...