Instagram'a Yeni Özellik Geldi!

16 Haz 2017Instagram'a Yeni Özellik Geldi!
 

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, yeni duyurduğu Instagram Hikayeler özelliği ile Snapchat'e rakip oldu. İşte hikayeler özelliğinin tüm detayları!

Kullanıcıların fotoğraf veya videolar çekerek kendi takipçileri ile bunları 24 saat süreli olarak paylaşabildiği, diğer bir adıyla hikayelerini oluşturabildiği Snapchat’e karşı, Instagram Hikayeler özelliği duyuruldu.

Hikayeler Kişiye Özel Kalıyor!
Hikayeler özelliği ile birlikte artık Instagram’da kullanıcılar, tıpkı Snapchat’te olduğu gibi fotoğraf ve videolarını 24 saat bOyunca toplu bir hikaye şeklinde paylaşabiliyorlar. Bazı kullanıcıların gün içerisinde aşırı paylaşım yapma endişesi taşıdıklarını söyleyen Instagram yetkilileri, bunun önüne geçmek için Hikayeler özelliğini geliştirdiklerini belirtiyor.

Oluşturduğunuz hikayeleri özel olarak sadece belirli kişilerle paylaşmanıza da imkan veren Instagram, Hikayeler’e gelen tepkileri kişiye özel kılıyor. Instagram üzerinde bir arkadaşınız hikaye oluşturduğunda, içerik kaynağının üstünde yer alan profil fotoğraflarının etrafında renkli bir halka ile uyarılıyorsunuz.

Oluşturduğunuz içeriklere yazı yerleştirmenize ve çizim yapmanıza imkan tanıyan Instagram Hikayeler’in, Snapchat’i zor duruma sokacağı düşünülüyor. Zira, kullanıcıların hali hazırda fotoğraf paylaşımı için oldukça sık kullandığı bu platform üzerinden devam ederek tek hesap üzerinden kullanıcılarla daha rahat buluşacağı tahmin ediliyor.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Daha Popüler Bir Instagram Hesabı Artık Mümkün

            Instagram'da kısa sürede popüler ve aranan bir hesaba sahip olmak artık imkansız değil. Doğal yollarla nered...

Türkiyenin en çok tercih edilen instagram hile sitesi!

Türkiyenin en çok tercih edilen instagram hile sitesi!Instagram'da sahip olduğunuz takipçi sayısının ne kadar olduğu hakkında herkes detaylı bilgiye s...

Instagram Fenomen Olmak İçin Ne Yapılmalı

Instagram üzerine gelen güncellemeler sayesinde fenomen olmak her geçen güncellemeden sonra zorlaşıyor. Bunu kolaylaştırmanın çok az yolu vardır. Ünlü...