Instagram Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

28 Kas 2017İnstagram tabiki de. Hepimizin çok sevdiği ve kullanmaktan zevk aldığı renkli ve eğlenceli bir uygulamadır. Ama tabiki instagram kullanırken de  dikkat etmemiz gereken bazı. Şeyler var. İnstagram kullanırken dikkat etmemiz gereken ilk şey bizi hesabımızı oluşturdumuz  isimle arayıp bulacaklardir . nokta tire gibi gereksiz ifadeler kullanmadan yalın bir hesap ismi oluşturmalıyız. 

İletimizi paylaşırken takipçi sayısının fazla olmasını istiyorsak hastang kullanmalıyız  ve İnstagramın bize sundugu toplam 33 tane hastang var. Doğru hastang kullanmakta oldukça önemlidir. Hastang kullanımı yaparken kelimenin en çok kullanılan şeklini kullanmalıyız. 


İnstagramdaki paylaşımlarımız da ise orijinal ve dikkat çekici görseller seçmeliyiz kaliteli paylaşım oldukça önemlidir . bize kaliteli gözüken paylaşımlar başkalarına kaliteli gelmeye bilir. Güncellemeleri takip etmekte instagramda dikkat etmemiz gereken unsurlardandır. Sosyal mecrada çıkan yeni trendleri takip etmeli ve her konuda geri kalmamalıyız.

 instagramı sadece  eğlence için değil iş içinde kullanmalıyız.  Kullanıcıların instagramda fazla vakit geçirmeleri firmaları instagramda daha etkili ve daha başarılı reklam yapmasını sağlıyor. 


 İnstagramin görsel anlamda kullanıcıya hizmet etmesi amacıyla  gerek reklam anlamında gerekte paylaşım anlamında görselin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz.  Paylaşım kalitesi paylaşımın konsept odaklı olmasve paylaşımlarımızın  marka ile ilişkisi olması oldukça önemlidir. Ürün  ne kadar kaliteli olursa reklamı o kadar kaliteli ve iyi yapılır. Kullanıcılara ulaşmayı hedefledimiz gorsellerin seçiminde mutlaka bir odak noktası olmalıdır.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Instagramda Reklam Yaparak Para Kazanmak Içın Gerekenler

Günümüzün en yaygın ve aktif kullanılan sosyal medyası instagram her geçen gün geliştirilmekte ve bu sayede instagram her geçen gün farklı farklı kull...

Instagram Beğeni Paneli Kiralama ve Satın Alma

Instagram Beğeni Paneli Kiralama Hizmetiinstagram üzerinde başka kulllanıcılar tarafından dilediğiniz fotoğraf ve videoya beğeni yaptırmanızı sağlayan...

En Iyisi Flim Izlemek

Kim sevmez ki film izlemeyi kimi yerli kimi yabancı herkes sever film izlemeyi romantik,korku, yada komedi, dram herkesin ilgisini çeken konularda mil...