İnstagram Otomatik Beğeni Nedir? Yararları

16 Haz 2017İnstagram Otomatik Beğeni Nedir?


Takipçi alarak profilinizi yüksek takipçi sayılarına çıkartabilirsiniz ancak takipçi sayınızın beğeni sayılarınız ile orantılı olması takipçi sayınızın gerçekçi görünmesi için önemlidir. Genel olarak takipçi sayısının %2 ile %5 ‘i arasında bir beğeni sayısının ideal olduğunu söyleyebiliriz. Bir örnek verecek olursak bu şu demektir. 10 bin takipçisi olan bir profiliniz var ise fotoğraf başı 200 – 500 arası beğeniniz olması takipçi sayınızın gerçek görünmesi için yeterli olacaktır.

Sitemizden her fotoğrafınızın için tek tek beğeni alabileceğiniz gibi otomatik beğeni paketi satın alarak bu işi otomatik hale de getirebilirsiniz. Aylık türk otomatik beğeni paketi aldığınızda 1 ay boyunca yükleyeceğiniz her yeni gönderi otomatik olarak sistemimiz tarafından algılanır ve otomatik olarak beğeni gönderimi yapılır. Günlük gönderebileceğiniz yada aylık toplam gönderebileceğiniz içerik sayısından bir sınırlama yoktur. 1 ay boyunca her gün istediğiniz kadar yeni gönderim yapabilirsiniz. tüm gönderilerinize aldığınız paket büyüklüğü kadar beğeni 5 dakika ile 30 dakika arasından otomatik olarak gönderilir.

Ayrıca otomatik beğeni paketiniz aktifleştiğinde mevcut yani zaten o anda profilinizde bulunan son 24 fotoğrafa sistemimiz tarafından hediye olarak beğeni gönderimi yapılır. Böylece mevcut gönderilerinizin de beğeni sayısı artmış olur ve yeni gönderilere gelecek olan beğeniler ile aralarında denge sağlanmış olur.

Aktif türk beğeni almak profil aktifliğinize de katkı sağlamaktadır. Çünkü beğeni yapan profilleri takip eden kişilerde yapılan beğeniden instagram uygulaması içinde haberdar olmaktadır. Böylece profilinize sizi normalde takip etmeyen çok sayıda kişi gelerek beğeni, yorum yapabilir hatta sizi takip edebilir. Gerçek türk beğenisi bu yok ile profil aktifliğinize katkı sağlayabilmektedir.

Aylık Türk Otomatik Beğeni Paketinin Avantajı Nedir?
Eğer sık içerik paylaşıyorsanız paylaşım adeti konusunda bir sınırlama olmadığı için çok ekonomik bir şekilde fazlaca beğeni sağlamış olursunuz.
1 ay boyunca tüm gönderimlerinize beğeniler otomatik olarak geleceğinden her paylaşımınıza ayrı ayrı beğeni almak zorunda kalmazsınız.
Paketiniz aktifleştiğinde mevcut son 24 fotoğrafınıza gelen hediye beğeniler sayesinde eski içeriklerinizin de beğenisi artmış olur ve böylece doğal bir beğeni artışı görünümü sağlanır.
Beğeniler aktif ve gerçek türk kullanıcılar tarafından yapıldığı için beğeni satın aldığınız belli olmaz, doğal görünür.
Beğeni yapacak kullanıcılar gerçek profiller oldukları için bu kişilerin takipçileride yapılan beğeniden haberdar olur ve bu yolla profilinize çok sayıda yeni kişi gelir, bu kişiler beğeni ve yorum yapabilir, sizi takip edebilir ve böylece profil aktifliğiniz artmış olur.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Ucretsiz Instagram Izlenme/Görüntülenme Hilesi

Web sitemize yakın zaman içerisinde gelen güncelleme ile youtube üzerinde gelen güncelleme sonucu olan görüntülenme sayınızı arttırabilir hale gelecek...

İnstagram Takipçi Hilesi

      İnstagram şu an güncel sosyal medya siteleri arasında Facebook'u da geçerek en popüler uygulama haline geldi. İnsanlar her anları...

İnstagram beğeni sayınız mı az?

Beğeni Sayınız Mı Az? Instagram üzerinden fotoğraflarınıza gelen beğeni sayısının az olmasının şikayet ediyorsanız, bu konu hakkında yapabileceği...