İnstagram Panelleri Neden Alınmalıdır?

07 Eyl 2017            İnstagram panellerinin alınmasının en büyük sebeplerinden birisi sosyal hesabı yükseltmek ve sosyal hesabın popülaritesini arttırmaktır. Hesabın içerisinde bulunan takipçilerin nasıl geldiğini ve cinsiyete göre takipçi ayrımı yapan bu panel sayesinde kişilerin popüler olması daha kolaylaşıyor. Instagram beğeni paneli kiralama yapan kişilerin keşfet kısmında daha kolay çıktığı görülmektedir. Keşfet kısmında da bulunmak kişilerin takipçisini ve tüm gönderilerinin popülerliğini arttıracaktır. Bu yüzden İnstagram paneli kendi hesabını yükseltmek ve göz önünde bulundurmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Panelin aynı zamanda bir limiti bulunmaktadır. Bu limit alınacak panele göre değişmektedir. Örneğin 2 saatte 150 takipçi paneli de bulunmakta, 2 saatte 300 takipçi paneli de bulunmaktadır. Bu tamamen kişilerin yaptığı tercihe göredir.


Instagram Beğeni Paneli


            Beğeni paneli takipçi panelinden daha ön planda yer almaktadır. Çünkü hesabında fazla beğeni olan kişilerin kısa süre içerisinde daha çabuk yükseldiği görülmektedir. İnstagram sitesinde fazla beğeniye sahip olan hesaplar keşfet kısmında ve hikaye kısmında yer almaktadır. Bu kısımda ise sadece Türkiye değil, başka ülkeler de hesabı görmektedir. Bu durumda hesabın popülerliği artacak ve çok sayıda kişinin hesabı takip ettiği görülecektir. İnstagram panelleri aynı zamanda yorum attırma, beğeni toplama ve takipçi arttırma alternatiflerine sahiptir. Tüm bu sebeplerden dolayı instagram paneli alınabilir ve hesapların durumu daha iyi bir hale getirilebilir. Beğeni ve takipçi panelinin alınması hesabı tüm insanlar tarafından bilinir bir hale getirecektir.


Instagram Takipçi Paneli


            Takipçi paneli ise sadece görüntüden ibaret olarak bilinmektedir fakat hesabın durumunu iyileşmeye sokacak ve herkes tarafından bilinir bir hesap olmasına yardım edecek tek şeyinstagram takipçi paneli kiralama hizmetidir. Bu hizmetten faydalanan kişilerin kısa süre içerisinde kendi hesaplarında yüksek bir etkileşim görmeleri normaldir. Bu panellerin kullanım biçiminden bahsedilmesi gerekirse belli saatler içerisinde beğeni, yorum, takipçi panelini aktif hale getirmektir. Eğer daha fazla takipçi isteniyorsa limiti arttırmak gerekir. Bu durumda da firma ile görüşmek ve limitin arttırılması için gerekli konuşma yapılmalıdır. Limit arttırılırsa hesabın kalitesi daha hızlı üst seviyeye çıkacaktır.


İnstagram Paneli Nasıl Kullanılır?


            Her panelin kullanım şekli farklıdır ve paneller içerisinde bulunan saate uymak gerekir. Bir panelin minimum süresi iki saattir. İki saatte bir takipçi veya beğeni butonuna tıklamak gerekir. Üst üste bu paneller kullanılmamalıdır. Eğer kişiler panelden gelen takipçileri görmek istiyorsa, panel üzerinden bakabilir ve bilgi sahibi olabilir. Panelde aynı zamanda beğenilerin yapıldığı ve kimlerin az, kimlerin çok yorum yaptığı bile yer almaktadır. Panelin içerisinde bulunan aylık istatistikler de hesabın durumunu ve aylık ne kadar takipçi, ne kadar beğeni geldiğini göstermektedir. Böylelikle hesabın popüler olması için atılacak tüm adımlar daha kolaylaşacaktır. İnstagram beğeni ve takipçi paneli hesabın en kısa sürede herkes tarafından tanınmasını sağlamaktadır.

Instagram Paneli Hakkında Fiyat Almak Içın ;

Instagram beğeni panelimizi kiralama işleminizi gerçekleştirmeniz için site sahibi ile iletişime geçmeniz gerekir aksi takdirde dolandırılabilir veya 3. kişi olarak panele ortak çıkarak zarar etmiş olursunuz. 

Gsm : 0545 814 30 60 (Whatsapp)

Mail : [email protected]

Skype : [email protected]


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Instagram Takipçi Paneli Satın Alma

İnstagram takipçi paneli satın alma işlemi yapmak için çeşitli yollar mevcuttur. Sitemize girdikten sonra mevcut üyeliğiniz ile beraber para yatırma k...

Instahilecim'in Sunmuş Olduğu Hizmetler

Instahilecim'in Sunmuş Olduğu Hizmetlerinstahilecim.com internet adresi sizin sosyal medya ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ta...

Instagram Ücretli Satın Alma Hizmetleri

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medyası instagram da takipçi arttırmak zor olduğundan dolayı instagram takipçi satın alma gibi işlemelere başvurmak...