Instagram Takipçi Paneli Kiralama

17 Eki 2017En çok kullandığımız instagram adlı sosyal medya fotoğraf ve video paylaşım platformunda takipçi arttırmak her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu nedenle instagram üzerinde takipçi kazanmak zor olduğu için instagram panelleri meydana gelmiştir. Bu paneller üzerinde  sistem üzerinde bulunan özellikleri limitlendirilmiş şekilde kullanabilirsiniz. Instagram takipçi paneli kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra sisteme girmiş olduğunuz kullanıcı adına sistemde bulunan ve admin tarafından sizlere tanımlanan kredi kadar takipçi gönderimi sağlayabilirsiniz. Panel üzerinde takipçi gönderimi için hesap bilgileriniz gerekmez bu sayede kimseyi takip etmez ve kimseyi beğenmek zorunda kalmazsınız. Aynı şekilde diğer web sitelerin yapmış olduğu spam paylaşımları yapmayıp sistem üzerinde gold üye olarak seçilir ve ek özellikleri dahi kullanabilirsiniz.

Instagram Takipçi Paneli Özellikleri

Panelimizde bulunan kullanıcılar %100 Türk, gerçek ve organik kişilerden oluşmaktadır. Bu işlemleri sağlarken instagramın doğru şekilde sunmuş olduğu şekilde işlemleri gerçekleştirerek hesabınızın spama girmesini engelleriz bu sayede farklı ip adresleri üzerinden yüksek sayıda takipçi geldiği için popüler kullanıcılar alanında çıkabilir ve bu sayede instagramda yükselme konusunda büyük bir adım atmış olursunuz. Bu işlemleri yaparken tek seferli ücret ödenmekte ve bu ücret değişkenlik göstermektedir. Admin tarafından istemiş olduğunuz panel üzerinde bulunmasını istediğiniz kullanıcı sayısına göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Takipçi gönderimi işlemlerini sorunsuz ve tam olarak gerçekleştirmek için instagram profilinin açık olması zorunludur. Aksi taktirde web sitemiz sistemi doğru bir şekilde çalışmadığını düşünüp takipçi gönderimi yapmamaktadır.

Instagram Takipçi Paneli Satın Alma İşlemleri İçin Gerekenler

Admin ile birebir iletişime geçilmelidir. Web site admini harici bir kullanıcı veya panel kiralayan kişi tarafından satın alındığı andan itibaren tesbiti yapılarak otomatik olarak sistem tarafından uzaklaştırılırsınız. Bu işlemi sistem otomatik olarak gerçekleştirdiği için panel hesabınızın açılması söz konusu olmamaktadır. Sistemde bulunan kullanıcıya göre takipçi gönderimi yapılmaktadır ve bu sayı her dakika değişmektedir. Instagramın getirmiş olduğu güncellemelerden dolayı düşüş veya yükseliş olabilir bu neden ile admin ile iletişime geçmeniz önerilir.

Web Site Admin İletişim Bilgileri;


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

İnstagram’da Otomatik Video Oynatma Özelliği Nasıl Kapatılır?

İnstagram’da Otomatik Video Oynatma Özelliği Nasıl Kapatılır?Öncelikle belirtelim eğer kablosuz ağ üzerinden bağlanıyorsanız videoların önyüklemesini ...

en güvenilir instagram hilesi

Türkiye'nin en güvenilir instagram beğeni hilesi sitesi!Bir çok yerde olduğu gibi. Instagram'da sahip olduğunuz takipçi sayısının ne kadar olduğu...

İnstagram Panelleri Neden Alınmalıdır?

            İnstagram panellerinin alınmasının en büyük sebeplerinden birisi sosyal hesabı yükseltmek ve sosyal hesabın ...