Instagramın Günlük Hayatımızda Kapladığı Yer

12 Kas 2017İnstagram ve insanlar arasinda diger sosyal medya araclarindan farkli bir baĝ var.insanların bir çoĝu ozeliklede gençler uyanır uyanmaz telefonunu eline alıp internete bağlanıp instagrama girer. 

Bazıları uyanmasına ragmen bazılarının günü yeni baslar.İşte veya okulda elerinde ellerinde. Cay veya kahveyle bazende arkadaslariyla atılan fotograflaar hikayeler arkadaslatida hemen beğenip yorum yapar.


Daha sonra kendi hesaplarina fotoğraf ve videolarına takipçiletine bunların hepsi onlar için önemlidir. Tabi insanlar sabah uyandıklarında instagram facebook gibi sosyal medya araclarina bakmadan gune başlamaz en az bes dakika yataĝinda sosyal medyayla    uğraşır. İnstagramda bunlarin basinda geliyor.


Bana göre instagramin en guzel yani yeri geldiğinde   hesabimizi gizleyebilmemizdir.yani takipçimiz olmayan kişilerin instagramda bizim profilimizi görememesidir. Bu gercekten kendimi bana güvende hisetiriyor. Sizcede bizi takip edicek kisileri kendimizin secmesi iyi degilmi? 


İnstagramda bide hikaye atma modası var. Butun herkes yolda yururken,evde oturuken,okuldayken , işteyken spordayken, hatta alisveristeyken bile hikaye atıyorlar daha sonra takipcileri bir suru insan o hikayeye bakiyor yorum yapıyor. Takipcilerimizden kac kissi baktını ve kimlerin baktını gorebiliyoruz. Tabikide bizde diğer arkadaslarimizim yayınladıkları videolari gorebiliyoruz.  


Birde canli vide o baslatma var tabi bir arkadadimiz canli video baslatiĝinda onu izleyip yorum yapabiliyoruz ve arkadasimiz bizim videoyu izledimizi ve yorumlarmizi gorebiliyor. İnstagram bu şekilde daha güzel ve kulanılır bir hall alıyor.


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Instagram

İnstagram gunumuzde oldukça yaygin ve  fazla kulanilan bir sosyal medya aracidir. Özelikle genceler tarafindan oldukça beĝenilir ve ilgi görülür....

Daha Popüler Bir Instagram Hesabı Artık Mümkün

            Instagram'da kısa sürede popüler ve aranan bir hesaba sahip olmak artık imkansız değil. Doğal yollarla nered...

Instagramda Fenomen Olmak

Instagram’Da Fenomen OlmakInstagram Hizmetleri            Sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyen kişi veya kuruluş...