Popüler Takipçi Hilesi

21 Haz 2017İnstagram uygulaması son yılların en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım uygulamalarından biridir. Uygulamayı kullanan kullanıcılar popüler olabilmek için takipçi sayılarını ve beğeni sayılarını arttırmak istemektedirler. Özellikle popüler yayınlarda yer almak için farklı instagram hileleri tercih edebilmektedirler. İnstagram takipçi hilesi sayesinde daha fazla kişiye ulaşılarak beğeni hilesi de yapılabilmektedir.

 

 İnstagram da Popüler Yayınlar

 

            Milyonlarca kullanıcı olan uygulama da kişilerin popüler yayınlar listesinde yer almak için çeşitli takipçi hilesi uygulamaları da tercih edilir. Bu uygulamalar genellikle instagram yönetimi tarafından tespit edildiğinde uygulamayı kullanan kullanıcıların hesapları askıya alınabilmektedir. Bu durum ile karşı karşıya kalmamak için güvenilir sitelerden takipçi satın alınarak popüler bir kullanıcı olunabilir. Takipçi hilesinin yanı sıra İnstagram beğeni hilesi de kullanılarak daha hızlı bir şekilde popüler yayınlar içerisinde görseller yer alabilir.

 

 Daha Canlı Görseller

 

            Popüler yayınlar içerisinde yer almak için satın alınan takipçiler ve beğeniler daha çok kullanıcıya ulaştıktan sonra İnstagram tarafından foto yayını keşfet bölümüne düşecektir. Takipçi sayısı fazla olan ve görsellerindeki beğenileri fazla olan kişiler genellikle çekip paylaştıkları foto ve videolarda renk ayarı yapmaktadır. Farklı filtrelerde kullanılarak daha canlı görseller oluşturulmaktadır.

 

            Takipçi ve beğeni satın alınan hesapların İnstagram tarafından silinmemesi için güvenilir adreslerden takipçi ve beğeni satın almak hesabın korunmasına yardımcı olacaktır. Seçilen takipçi uygulaması İnstagram hesabının zarar görmesine engel olmalıdır. Bu sayede hem takipçi hem de beğeni doğru ve gerçek kişiler ile yapılmalıdır.

 


Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

Instagramda Büyük Yenilik Rüzgarları Esiyor

Instagram sosyal medya platformu son hız devam ediyor. Instagramın yapmış olduğu son güncelleme ile instagram da yayın açmış bir kullanıcının yayınını...

Instagram Beğeni Paneli Kiralama ve Satın Alma

Instagram Beğeni Paneli Kiralama Hizmetiinstagram üzerinde başka kulllanıcılar tarafından dilediğiniz fotoğraf ve videoya beğeni yaptırmanızı sağlayan...

Gigi Hadid İnstagramda Neden Bu Kadar Popüler

            Gigi Hadid instagram da Neden bu kadar popüler diye merak etmemek elde değil tabi ki. Gigi Hadid son zamanla...